-->

לקוחותינו

בוסקילה ראובן

אני לקוח של המשרד כבר מספר שנים, מאוד עוזר לי ההתנהלות המתקדמת של המשרד כמו תשלומים לרשויות המס באופן מקוןן ... ללא שקים בכלל

סבאג ישראל

אני מרוצה מבדיקת רווחיות העסק במהלך השנה וההמלצות להפקדות בקופות לטובת חיסכון במיסים מה שנותן לי שליטה מלאה בפעילותי העסק , חזק ואמץ.

הרמן גדעון

כל מה שאני צריך אני פונה להלנה, שאחראית על התיק שלי , ואני מקבל מענה מהיר , תודה רבה .

זרביב חיים

האמת שרכשתי את העסק בזכות דבוש אריקו יועץ מס מוסמך , שהמליץ לי על העיסקה , ליווה אותי מול המוכר ומול חברת הניהול שבו ממוקם העסק . מאוד מרוצה שהגשמתי את חלומי לנהל עסק בתחום המסעדנות . ממליץ בחום !

שויד משה

אני עובד עם דבוש את ז'בס משנת 2006 ומאוד מרוצה מהמקצועיות, השירות וההתנהלות . בכל זמן שהייתי צריך משהו קיבלתי מענה מהיר. מומלץ!

אדמוני זיו

הוכחתם לי שאפשר לעשות הכל מול רשויות המס ממשרדכם, וחסכתם לי בבזבוז זמן יקר . יישר כוח

לוי דנה

פשוט נוח לי להעביר את כל החומר ולדעת שיש סנן מקצועי שיידע להכניס את ההוצאות לפי החוק , פשוט שקט נפשי .

שאבי אלי

אני בעל שליטה בחברה בתחום אבטחת מידע, למרות שבמהלך החודש אני פונה המון למנהל חשבונות שמטפל בי , אני תמיד מקבל שירות מהיר, מקצועי ומקיף לכל סוגיה .

אנגלו סכסון שוהם

אני לקוח של המשרד כבר מספר שנים, מאוד עוזר לי ההתנהלות המתקדמת של המשרד כמו תשלומים לרשויות המס באופן מקוןן ... ללא שקים בכלל.

סיסק שיאו בע"מ

ממליץ בחום מהסיבה שיש לי אחראי תיק , דורון יועץ המס, שזמין לי בכל עניין בפעילותי העסקית גם מעיבר לשכר והנח"ש של החברה שלי. תודה

מודיעין תור בע"מ

תמיד קיבלתי מענה מקצועי, מהיר יעיל לכל נושא.... 

אבי כהן סימון כבישים

עבודתי הינה עונתית והכי חשוב לי לבדק את תשלומי המס במהלך השנה דבוש את ז'בס ללא בקשות שלי בודקים את תשלומי המס שלי בהתבסס על הכנסותיי , וכך אין לי הפתעות של תשלומיןם ש"לא ידעתי עליהם". זה עוזר לי מאוד בתזרים המזומנים בעסק .

השאירו פרטים ונשמח לענות לכם על כל שאלה