-->

בעל עסק קיים

כבעל עסק הנך מתנהל מול לקוחות, ספקים, עובדים, בנקים, גורמי שיווק וכדומה .
חלק גדול  מהתנהלותך העסקית מושפעת, באופן ישיר, מניהול תיקך במשרד לרואה חשבון  או ייעוץ מס.
ריכזנו לך את הנושאים בהם למשרד לייעוץ מס וראיית חשבון יש את ההשפעה המשמעותית ביותר:


בדיקת רווחיות העסק

כמה אתה מרוויח ? אנחנו מבצעים, מעבר להנהלת החשבונות, ניתוח לבחינת הפעילות העסקית של החברה כמו בדיקת רווח גולמי ובדיקת יחס הוצאות מול הכנסות וכיוצ"ב)

תשלומי מיסים

האם אתה משלם מס  בהתאם להכנסותיך? האם כל ההוצאות של העסק נתבעו? האם אתה מפקיד לקופות ?
אצלנו אתה מקבל מעקב שוטף  על נתוני המס האישי שלך וכך אנו מונעים ממך התחייבויות מיותרות אל מול     גורמי המס. אנחנו נוודא שכל הוצאותיך ייתבעו ונעדכן אותך בזמן על מנת שתוכל להנות מהטבות המס המגיעות לך.

הנפקת תלושי שכר לעובדים

 האם אתה משלם שכר בהתאם לחוק? האם אתה מבין את תלוש השכר של העובדים שלך? משרדינו מודע לרגישות דיני העבודה החלים עליך כמעסיק ולכן עובד בשת"פ עם עו"ד מומחה בתחום על מנת לתת לך פתרון מושלם אל מול עובדיך.

התנהלות מול רשויות המס בדיווחים ותשלומים

האם אתה יודע למי, כמה ולמה  אתה בכלל משלם? האם אתה מוגדר נכון ברשויות המס ? האם כל הדיווחים מדווחים במועד ? אצלנו הדיווחים והתשלומים לרשויות המס הינם מקוונים! כך אנחנו בטוחים כי הדיווחים והתשלומים מבוצעים בזמן וללא עיכובים. כמו כן אצלנו הלקוח מקבל הודעה    (למחשב או לנייד) המפרטת את כל התשלומים שעתידים לרדת וכך מאפשרים לך הלקוח שליטה מלאה.

ניהול תקין

האם יש לך שליטה מלאה בכל הקשור להנהלת החשבונות שלך  ?

רכישת עסק/ הגדלת הפעילות העסקית

האם לקחת בחשבון את כל ההשלכות ברכישת עסק או בהגדלתו ? האם אכן נשאר לך  "נטו" ביד לאחר הפחתת הוצאות ותשלומי  מיסים כפי שחשבת?
 
לפגישה אישית ללא עלות. לפרטים חייגו! טל - 050-9211776.מידע נוסף עלינו ועל פועלנו לטובת לקוחותינו לחץ כאן אזורי פעילות: מודיעין, לוד, אור יהודה, באר יעקב, יהוד, שוהם, רמלה, מושבים וישובים באזור.
 
לא יודע כמה אתה באמת מרוויח?
האם אתה משלם יותר/פחות מס ממה שאתה צריך באמת?